Náš tým

 

Markéta Skalická

majitelka školičky

Jsem absolventkou Univerzity Palackého, obor Marketing a management sportu, díky čemuž mohu naši in-line školičku již devátým rokem společně s manželem a sestrami snad úspěšně vést:-). Zároveň se také ve volných chvílích věnuji výchově velice živých synů, výuce snowboardingu a powerjógy.

Barbora Holubářová

spolumajitelka in-line školičky, zakladatelka pobočky Choceň, manager instruktor Česká Třebová, Dolní Dobrouč, Ústí nad Orlicí

Je mi 26 let a jsem absoloventkou Univerzity Palackého, obor Učitelství pro 1. stupeň a speciální pedagogika.  Ve školičce učím děti již od prvopočátku, tzn. že příští rok společně oslavíme jubileum 10 let 🙂 V zimě učím děti na lyžích a snowboardu a kromě toho se věnuji józe pro děti. Na plný úvazek se nyní druhým rokem věnuji dětem v ZŠ a MŠ Jehnědí, kde pracuji jako pedagog na plný úvazek.

Zuzana Strnadová

freestyle instruktorka, pr manager

Je mi 19 let, dostudovala jsem gymnázium v Ústí nad Orlicí a teď studuji prvním rokem na Univerzitě Palackého v Olomouci. Absolvovala jsem všechny roky školičky od začátku a potom jsem pokračovala jako instruktorka . Věnuji se hlavně starším a pokročilejším bruslařům, které učím in-line freestyle, což je jízda mezi kelímky různými styly.

Aneta Krahulcová

hlavní instruktorka Ústí, zdravotník

Vystudovala jsem VUT obor Chemie a na Masarykově univerzitě obor Výchova ke zdraví a biologie. Nyní se věnuji výuce na ZŠ v Čermné. Jsem také instruktorkou snowboardingu a lyžování. Děti na brusličkách „rovnám do latě“ už 8 let a nyní se chystám na své mrně:-).

Adélka

Adéla Váňová

Instruktorka

Je mi 19 let, jsem studentkou čtvrtého ročníku na Střední uměleckoprůmyslové škole v Ústí nad Orlicí obor Interiérový Design. Ve volném čase se věnuji kresbě a malbě, paddleboardingu, běhu, józe, kytaře, zpěvu a především in-line bruslení. Příležitostně učím děti tvořit v dílničkách a to mě naplňuje.

Honza Skotálek

Honza Skotálek

Instruktor in-line a koloběžek

Je mi 19 let a pocházím z Ústí nad Orlicí. Úspěšně jsem odučil první léto v In-line školičce a už se těším na ty další. V zimě pomáhám v lyžařské školičce dětem s jejich začátky na sněhu.

Tereza Stránská

zakladatelka pobočky Česká Třebová, emeritní instruktor

Letos jsem ukončila studium na  VFU – veterina, díky čemuž jsem pasována také na  zdravotnici společně s Anetou Krahulcovou a Anetou Unzeitigovou. Kromě bruslení tančím a učím street dance. Se svým pejskem trénuji agility a v poslední době jsem si oblíbila triatlon:-)

David Moravec

hlavní instruktor Ústí, Lanškroun, pr manager

9 let jsem hrál lední hokej, takže to na bruslich trochu umim. Mám za sebou 5letou praxi učení v naší školičce, jsem pohodář a k dětem se chovám vždy hezky :-)

Barbora Kolaříková

manager instruktor Pardubice, Sezemice

Je mi 24 let a studuji pátým rokem Učitelství pro 1. stupen zš a speciálni pedagogiku v Olomouci. Zkušenosti s dětmi sbírám jako instruktorka lyžovani v zimě s MŠ a jako instruktorka na letních dětských táborech.

Petra Mikulecká

manager Žamberk

Je mi 21 let, mezi mé záliby patří focení, motocross a jízda na bruslích. Instruktorkou inlinové školičky budu už šestým rokem, jinak mám praxi na dětských táborech. Děti jsou radost :-)

Tomáš Dryml

Tomáš Dryml

parkour, freestyle a scootering instruktor

Je mi 19 let a jsem studentem Orlickoústeckého gymnázia. V in-line školičce vyučuji parkour a freestyle scootering. Těším se na vás v létě!

Martina Štěpánková

Martina Štěpánková

instruktorka

Je mi 16 let a studuji střední školu pedagogickou, obor předškolní a mimoškolní pedagogika v Litomyšli. Velice ráda sportuji. Přes zimu se věnuji především plavaní a lýžování, v lětě pak upřednostňuji kolo, běh a samozřejmě brusle. Mimo jiné taky ráda fotím a zpívám. Práce s dětmi mě velmi baví a už se těším na další sezónu.

Bartoloměj Holubář

hlavní instruktor koloběžky, pomocný instruktor in-line

Bárt jezdí na koloběžce již 7 let a jeho největším úspěchem je 5. místo na Mistrovství Evropy a v roce 2012 vítězství v Big time scootering. Studuje průmyslový design na VŠ v Praze.

Jakub Brandejs

Jakub Brandejs

instruktor

Je mi 17 let, studuji střední školu elektrotechnickou v Pardubicích. Mezi mé koníčky patří: horolezení, jízda na kole, snowboarding a focení. Na in-line školičku jsem chodil 6 let a poslední dva roky na freestyle.

Lucie Carbová

hlavní instruktorka in-line Ústí, Žamberk, Třebová

Je mi 20 let. Mám vystudovanou střední pedagogickou školu v Litomyšli a momentálně studuji na univerzitě v Hradci Králové učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Jsem mimo jiné i instruktorka lyžování, snowboardingu a scénického tance.

Káťa - web školičky

Kateřina Junková

instruktorka

Je mi 19 let a v in-line školičce učím čtvrtým rokem. V roce 2017 jsem dostudovala Gymnázium v Ústí nad Orlicí a nyní se věnuji studiu anglického jazyka na jazykové škole v Pardubicích.
Ve volném čase kromě bruslení tancuji streetdance, hraju na klavír, pomáhám vést pohybový kroužek pro děti a v zimě učím v lyžařské školce.

Jan Verner (2)

Honza Verner

instruktor

Ahoj, moje jméno je Honza. Je mi šestnáct a studuji šestý ročník gymnázia v České Třebové. Rád běhám, miluji však veškeré sporty, zejména hokejbal, který nejen sám hraji, ale také pomáhám s trénováním mládeže. Dále se aktivně věnuji lednímu hokeji, takže bruslení je můj velký koníček. 😀 Sám jsem jako malý prošel několika ročníky školičky a jako instruktor budu učit druhým rokem.

Tereza Skotálková

manager instruktorka Choceň

Je mi 21, studuju na Lékařské fakultě Hradec Králové UK obor Všeobecné lékařství a mojí hlavní zálibou je lyžování. Přes zimu už 5 let učím děti lyžovat a na gymplu jsem příležitostně hlídala ratolesti zaneprázdněným rodičům.

Tomáš Chalupník

freestyle instruktor

Ahoj, jmenuji se Tomáš Chalupník, je mi 19 let. Na in-line školičce jsem se učil asi 7 let. Vše, co jsem se tady naučil, rád teď naučím vás i vaše děti. Mimo bruslení mě baví i fotbal a různé sporty.

Jiří Blaho

instruktor

Je mi 20 let. Studuji VOŠ a SŠT Česka Třebová obor informatika. In-line učím druhým rokem. Také učím v lyžařské školce a mám  trenérskou licenci C zaměřenou na florbal.

Kryštof Adámek

instruktor

Třetím rokem studuji jaderně chemické inženýrství na ČVUT v Praze a ještě dva roky doufám budu. Co se týče bruslení od šesti let hraji lední hokej,  z toho jsem hrál 14 let závodně. Tak nějak učím bruslit ať už na ledě nebo na inlinech sourozence.

Markéta Jiroušková

instruktorka

Je mi 22 let, třetím rokem studuju Dějiny evropské kultury na UK. Sedm let jsem závodně dělala atletiku, v současné době se aktivně věnuju fitness a plavání. Mezi moje největší koníčky patří hudba, hraju na klavír.

Míša Řeháková

Michaela Řeháková

Hlavní instruktorka

Je mi 24 let a studuji na UK v Praze obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ se zaměřením na TV. Přes léto učím zde ve školičce, pořádám dětský letní tábor a pomáhám na sportovních soustředěních pro děti. Ráda cestuji, chodím po horách a věnuji se horolezectví. Ferratové výstupy, silnička a v zimě skialpy s plaváním u mě prozatím vedou. Pohyb a děti jsou pro mě tou ideální kombinací :) .

Tereza Slavíková

instruktorka

Je mi 20 let a studuji gymnázium v Ústí nad Orlicí. Na léto se vždycky těším, protože můžu trávit čas na inlinech a s dětmi, což mě vážně baví! Učila jsem na paddleboardu a také menší děti street dance. Ráda jóguju, tančím, bruslím, visím si na závěsném kruhu a kromě toho miluju cizí jazyky a smích. :)

Jana Týlová

instruktorka

Je mi 21let, jsem studentka Sportovního gymnázia, kde se věnuji atletice a mojí specializací jsou sprinty. Kromě in-line bruslení učím děti atletiku a pomáhám na atletických závodech.

Dominika Vašinová

instruktorka

Jsem devatenáctiletá studentka gymnázia v Ústí nad Orlicí, mým velkým koníčkem je sport. Několik let jsem hrála volejbal a nyní se aktivně věnuji in- line bruslení, józe a poledancu. Patřím mezi velmi optimistické povahy. Jsem přátelská a mám smysl pro humor. Mimo svých přátel a rodiny miluji také děti a práci s nimi.

KK

Káťa Kunová

instruktorka tanečních kurzů a jogy


Kurz povede naše stále usměvavá Káťa Kunová. Tanečnice, která se již osm let věnuje scénickému tanci při ZUŠ Jaroslava Kociana. Absolvovala několik workshopů ashtanga jógy, hatha jógy, powerjógy a akrojógy. Působí jako instruktor jógy, dancejógy a paddleboard jógy v příměstských táborech. Druhým rokem vede hodiny powerjógy a v říjnu tohoto roku míří na kurz instruktora jógy v Brně.

Martin Blaho

instruktor

Narodil jsem se už před 18 lety. Úspěšně studuji ústecký gympl. Moji milovanou aktivitou je přes zimu lyžování, které už 2 roky vyučuji a v létě horské kolo. Také už 3 roky vedu malé skautíky, takže dětem mám blízko. V inline školičce mám tento rok premiéru, doufám, že to proběhne v pořádku

DV

Dominika Veselá

instruktorka, organizátorka, zdravotnice

Je mi 22 let. Mezi mé záliby patří sport, kromě bruslí také tanec a jóga. Zkušenosti s dětmi mám, například doučuji anglický jazyk, 7 let jsem vedla taneční kroužek pro dívky a nebo jsem pracovala v Anglii jako au-pair.

MK

Martina Kubištová

instruktorka

Jsem sice teprve šestnáctiletá studenka gymnázia, ale už teď naprosto zbožňuju děti a práci s nimi. Miluju a vyzkouším jakýkoliv sport. Jsem zastánce zdravého životního stylu. Čtvrtým rokem se převážně zabývám volejbalem. Jako oblíbenou aktivitu v zimě bych zvolila lyže nebo lední brusle. Moje celoroční stálice je běh. No a nakonec nesmím zapomenout na kolečkové brusle, na které se koncem zimy už nedočkovastí klepu :-D.

 

Market Kučírková

Markéta Kučírková

instruktorka

Je mi 20 let a po ukončení studia na Gymnáziu v Ústí nad Orlicí jsem se stala studentkou Lékařské fakulty UK v Hradci Králové. V in-lne školičce učím teprve druhým rokem, ale zkušenosti s prací s dětmi jsem měla možnost získat už dříve jako vedoucí na letních táborech, vedoucí tanečního kroužku v České Třebové nebo třeba doučováním anglického jazyka. Práce s dětmi mě velmi baví. Mezi mé záliby patří řada sportů a týmových her, především volejbal, tanec, bruslení nebo jízda na snowboardu.

přemík

Přéma Fabiánek

instruktor

Je mi 16 let. Už druhým rokem studuji na střední škole zahradnicko-technické obor chovatel cizokrajných zvířat v Litomyšli. Mé záliby jsou: horolezení, chov bezobratlých živočichů, freestyle bruslení, snowboarding a mnoho dalších… Od první in-line školičky jsem byl do svých 14 let pravidelným účastníkem.

Milan Posepný

Milan Posepný

Parkour instruktor

Studuji na střední školu Gymnázium Ústí nad Orlicí a zajímám se/mými koníčky jsou parkour a trampolining.

Tamara Vaňousová +

Tamara Vaňousová

instruktorka

Ahoj, jmenuji se Tamara a je mi 20let. Studuji na Pedagogické fakultě na Masarykově univerzitě v Brně. Miluji sport a pohyb. Jsem lektorka poweryogy, kterou precvicuji v Brně, tak i tady. Mám zkusenosti i s vedenim jogy pro deti. Ve volnem case ctu knizky o alternativni medicine. Rada bych v budoucnosti pridala i studium Tradicni Cinske mediciny. Jako studentka jazyku jezdim kazde leto do zahranici. Byla jsem uz 2x jako au pair ve Spanelsku a planuju jezdit i dalsi roky. Ve skolicce uz budu vyucovat ctvrtym rokem. Predtim jsem navstevovala inline skolku jako studentka 😊.

Sára Horská

Sára Horská

istruktorka

Už pátým rokem studuji na gymplu v České Třebové. Mám ráda jakýkoliv sport (snad kromě běhání). Celoročně hraji volejbal, který vyplňuje většinu mého volného čau, ale když si najdu nějakou volnou chvíli, ráda nazuji brusle či lyže nebo si jdu zaplavat.

Eliška Dostálová

Eliška Dostálová

instruktorka

Jmenuju se Eliška Dostálová a je mi 17 let. Studuji na Gymnáziu Boženy Němcové v Hradci Králové. In-line školičku jsem v dětství navštívila několikrát a letos na se na ní objevím porduhé jako instruktorka. Ve volném čase jsem s kamarády, nebo hraji tenis, kterému se věnuji od první třídy.

Lukáš Procházka (2)

Lukáš Procházka

istruktor

Ahoj, je mi jednadvacet let, studuji na ČVUT fakultu strojní a mezi mé záliby patří cyklistika, především slopestyle na horském kole, kterému se věnuji sedmým rokem. V zimě rád lyžuji a občasně učím v lyžařské škole.

Dominika Abrahamová

Dominika Abrahamová

instruktorka

Jsem absolventkou filozofické a pedagogické fakulty MU v Brně obor anglický a ruský jazyk a nyní působím na gymnáziu v Ústí nad Orlicí jako učitelka těchto jazyků. Již devět let také vedu kroužky angličtiny pro děti, což mě velmi naplňuje. Mám ráda cestování a sport ve všech podobách. Inline brusle patří mezi mé nejoblíbenější, proto se vždy těším na léto, kdy mohu své dva největší koníčky spojit v jedno a společně s kamarádkou lektorkou Marcelou Štarmanovou vést tábor „Na bruslích s angličtinou“.

Hrčka

Šimon Hrčka

istruktor

Ahoj, jmenuji se Šimon a je mi patnáct let. Mam rád freestyle lyžování, kolo, atletiku a cestování. Sám jsem prošel mnoha ročníky školičky a letos se na Vás budu těšit v roli instruktora.

XXX XXX

instruktor

—————————–