Markéta Skalická

majitelka školičky

Jsem absolventkou Univerzity Palackého, obor Marketing a management sportu, díky čemuž mohu naši in-line školičku již třináctým rokem společně s manželem a sestrami snad úspěšně vést:-). Zároveň se také ve volných chvílích věnuji výchově velice živých synů, výuce snowboardingu a studiu jógy a zdravého pohybu StudioBart.

Barbora Holubářová

Aktuálně na mateřské

spolumajitelka in-line školičky, zakladatelka pobočky Choceň

Jsem absoloventkou Univerzity Palackého, obor Učitelství pro 1. stupeň a speciální pedagogika.  Ve školičce učím děti již od prvopočátku, tzn. že příští rok společně oslavíme 13 let 🙂 V zimě učím děti na lyžích a snowboardu a kromě toho se věnuji józe pro děti. Na plný úvazek se nyní věnuji dětem v ZŠ a MŠ Jehnědí.

Zuzana Strnadová

freestyle instruktorka, pr manager

V in-line školičce jsem už od jejího začátku v roce 2006. Po jejím absolvování mě nejvíc chytnul in-line freestyle, který učím ze všeho nejraději – jedná se o jízdu různými styly a triky mezi kelímky pro pokročilejší bruslaře. Učím už osmým rokem, a nejenže mě to pořád moc baví, ale navíc se každý rok od dětí něco nového přiučím 🙂. Momentálně studuju bakalářský obor Grafická tvorba a multimédia na Univerzitě v Hradci Králové.

Sára Horská

Sára Horská

instruktorka

Letos jsem úspěšně zakončila studium gymplu v České Třebové. Mám ráda jakýkoliv sport (snad kromě běhání). Celoročně hraji volejbal, který vyplňuje většinu mého volného čau, ale když si najdu nějakou volnou chvíli, ráda nazuji brusle či lyže nebo si jdu zaplavat.

Káťa - web školičky

Kateřina Junková

instruktorka

Je mi 23 let a v in-line školičce učím osmým rokem. V roce 2017 jsem dostudovala Gymnázium v Ústí nad Orlicí a nyní se věnuji studiu fyzioterapie na Univerzitě Palackého v Olomouci.
Ve volném čase kromě bruslení tancuji streetdance, hraju na klavír, pomáhám vést pohybový kroužek pro děti a v zimě učím v lyžařské školce.

Honza Skotálek

Honza Skotálek

Instruktor in-line, bike,

manager instruktor Choceň

Je mi 23 let a pocházím z Ústí nad Orlicí. Úspěšně jsem odučil několik let v In-line školičce a už se těším na ty další. V zimě pomáhám v lyžařské školičce dětem s jejich začátky na sněhu.

Tereza Slavíková

instruktorka, manager instruktor Dolní Dobrouč

Je mi 22 let a studuji francouzštinu s ekonomií Masarykově Univerzitě. Na léto se vždycky těším, protože můžu trávit čas na inlinech a s dětmi, což mě vážně baví! Učila jsem na paddleboardu a také menší děti street dance. Ráda jóguju, tančím, bruslím, visím si na závěsném kruhu a kromě toho miluju cizí jazyky a smích. 🙂

Jakub Brandejs

Jakub Brandejs

instruktor

Je mi 20 let, studuval jsem střední školu elektrotechnickou v Pardubicích. Mezi mé koníčky patří: horolezení, jízda na kole, snowboarding a focení. Na in-line školičku jsem chodil 6 let a poslední dva roky na freestyle

Barbora Kolaříková Stratilová

manager instruktor Pardubice, Sezemice

Vystudovala jsem Učitelství pro 1. stupen ZŠ a speciálni pedagogiku v Olomouci. Zkušenosti s dětmi sbírám jako instruktorka lyžovani v zimě s MŠ a jako instruktorka na letních dětských táborech.

Dominika Vašinová

instruktorka, manager instruktor Lanškroun

In-line školičku jsem navštěvovala již od útlého dětství a právě tam jsem si in-line bruslení zamilovala! Nejvíce mě naplňuje práce s dětmi. „Vše, co děti dělají, dělají upřímně a s láskou. Právě od nich bychom se měli učit tu krásnou bezprostřednost a přirozenost.“ Považuji se za člověka s velkým srdcem. Miluji pohyb, dlouhé procházky přírodou, upřímný smích a hudbu pod širým nebem.

Market Kučírková

Markéta Kučírková

instruktorka

Je mi 23 let a po ukončení studia na Gymnáziu v Ústí nad Orlicí jsem se stala studentkou Lékařské fakulty UK v Hradci Králové.  Zkušenosti s prací s dětmi jsem měla možnost získat už dříve jako vedoucí na letních táborech, vedoucí tanečního kroužku v České Třebové nebo třeba doučováním anglického jazyka. Práce s dětmi mě velmi baví. Mezi mé záliby patří řada sportů a týmových her, především volejbal, tanec, bruslení nebo jízda na snowboardu.

Martina Štěpánková

Martina Štěpánková

instruktorka

Je mi 20 let a studovala jsem střední školu pedagogickou, obor předškolní a mimoškolní pedagogika v Litomyšli. Velice ráda sportuji. Přes zimu se věnuji především plavaní a lýžování, v lětě pak upřednostňuji kolo, běh a samozřejmě brusle. Mimo jiné taky ráda fotím a zpívám. Práce s dětmi mě velmi baví a už se těším na další sezónu.

přemík

Přéma Fabiánek

instruktor

Je mi 20 let. Studoval jsem na střední škole zahradnicko-technické obor chovatel cizokrajných zvířat v Litomyšli. Teď budu ve stejném duchu pokračovat také na univerzitě. Mé záliby jsou: horolezení, chov bezobratlých živočichů, freestyle bruslení, snowboarding a mnoho dalších… Od první in-line školičky jsem byl do svých 14 let pravidelným účastníkem.

MK

Martina Kubištová

instruktorka

Jsem sice teprve čerstvou absolventkou gymnázia, ale už teď naprosto zbožňuju děti a práci s nimi. Miluju a vyzkouším jakýkoliv sport. Jsem zastánce zdravého životního stylu. Šestým rokem se převážně zabývám volejbalem. Jako oblíbenou aktivitu v zimě bych zvolila lyže nebo lední brusle. Moje celoroční stálice je běh. No a nakonec nesmím zapomenout na kolečkové brusle, na které se koncem zimy už nedočkovastí klepu :-D.

KK

Káťa Kunová

instruktorka tanečních kurzů a jogy

Kurz povede naše stále usměvavá Káťa Kunová. Tanečnice, která se již osm let věnuje scénickému tanci při ZUŠ Jaroslava Kociana. Absolvovala několik workshopů ashtanga jógy, hatha jógy, powerjógy a akrojógy. Působí jako instruktor jógy, dancejógy a paddleboard jógy v příměstských táborech. Druhým rokem vede hodiny powerjógy a v říjnu tohoto roku míří na kurz instruktora jógy v Brně.

Martin Blaho

instruktor

Narodil jsem se už před 22 lety. Úspěšně studuji rekreologii na univerzitě v Olomouci. Moji milovanou aktivitou je přes zimu lyžování, které už 6 let vyučuji a v létě horské kolo. Také už 7 let vedu malé skautíky, takže dětem mám blízko. V inline školičce mám již také několikaletou zkušenost.

Míša

Michaela Krycnerová

instruktorka

Je mi 15 let a budu studovat na gymnáziu v Ústí nad Orlicí. Mým největším koníčkem je divadlo a vše s ním spojené. Mám ráda sporty všeho druhu. Především atletiku, bruslení a lyžování. Dobře si rozumím s dětmi a práce s nimi mě naplňuje.

lucka final

Lucie Brožková

instruktorka

Je mi 19 let a letos jsem dokončila gymnázium v Ústí nad Orlicí. Mám ráda skoro každý sport, ale nejvíce orientační běh, kterému se věnuji osm let. Přes zimu nejraději lyžuju. Práce s dětmi mě velmi baví, mohla jsem si ji vyzkoušet už na několika letních táborech.

pája final

Pavlína Petrová

instruktorka

Je mi 19 let a studovala jsem Gymnázium v Ústí nad Orlicí. Mým velkým koníčkem je atletika, kde rovněž pomáhám s tréninkem malých dětí. Přes léto ráda jezdím na bruslích a na kole. V zimě vyměním kolečkové brusle za lední, chodím plavat či jezdím na lyžích nebo snowboardu.

martin final

Martin Bednář

instruktor

Je mi 21 let a studoval jsem Střední policejní školu MV v Holešově, od toho jsem neopustil a pokračuji na Policejní akademii v Praze. Když se zrovna nevěnuji inline bruslení, vyrážím na lyže. Rád cestuji a hraji na kytaru.

viol final

Viola Honzová

instruktorka

Je mi 18 let a jsem studentkou Gymnázia v Ústí nad Orlicí. Sport je mou nedílnou součástí od malička. Myslím si, že jsem dříve tančila než jsem vůbec začala pořádně chodit. Mezi mé vášně patří scénický tanec, kolečkové brusle, procházky a jumping. Práce s dětmi mě naplňuje, a proto už se moc těším na léto a na skvělé chvíle, které spolu určitě v inline školičce zažijeme. 🌞

kika final

Kristýna Strnadová

instruktorka

Je mi 20 let a studuji tělesnou výchovu a německý jazyk na vysoké škole v Hradci Králové. Mezi mé záliby patří tanec, brusle, motokros a spousty dalších sportů. Práce s dětmi mě velice baví. Dokonce jsem měla tu příležitost vyučovat street dance a mám v plánu se tomu věnovat i nadále.

Adam

 Adam Olejár

instruktor

Je mi 20 let, dostudoval jsem Gymnázium v Ústí nad Orlicí. Rád běhám, v zimě rád nazuji lyže, na kterých také rád učím začátečníky. Mám rád brusle a taky rybičky, rybičky, rybáři jedou. 🙂

203606135_480964119634066_6018159625579441520_n

Daniel Seidl

instruktor

V in-line školičce učím 3. rokem. Studuji na Střední škole umělecko průmyslové v Ústí nad Orlicí. Rád sportuji, hraju sportovní bowling a hraji na kytaru.

17155

Adam Čečotka

instruktor

Je mi 15 let a od září budu studovat elektrotechniku na VDA. Od školky hraju hokej, zbožňuji také lyže a snowboard. Jsem lenoch, ale když mě něco chytne – jako třeba brusle, tak se toho nepustím. Mám za sebou spoustu let freestyle školičky a doma tři sestry, takže s dětmi si MUSÍM rozumět.

😉

teri-kalous

Tereza Kalousová

instruktorka

Je mi 23 let a pocházím z Ústí nad Orlicí. Ráda sportuji a baví mě pracovat s dětmi. V in-line školičce jsem teprve od loňského roku. Už od svých patnácti let, během studia na gymnáziu, jsem však pomáhala jako instruktor v lyžařské školce a na příměstských tenisových táborech. Těším se na další společně strávené týdny na bruslích!

ivča

Iva Čečotková

instruktorka

Je mi 18 a letos budu učit třetím rokem v Inline školičce. Jsem studentka gymplu v České Třebové. Mojí největší zálibou je florbal a v zimě snowboard. Volný čas ale často také trávím s kamarády a spolužáky.

adam b

Adam Bartošek

instruktor

Je mi 19 let. Studoval jsem bezpečnostně právní činnost v Moravské Třebové. Věnuji se více než jednomu sportu. Mám rád adrenalin a volnost pohybu. Freestyle koloběžce jsem se věnoval přes 7 let a rád předám zkušenosti dále.

 Adél Carb

Adéla Carbová

instruktorka

>Je mi 16 let a jsem studentkou Gymnázia Ústí nad Orlicí. Součástí in-line školičky jsem skoro od začátku, nejdřív jako dítě, teď jako instruktor. Ve volném čase ráda sportuji, nejvíce mě baví in-line bruslení, tancování, lyžování a skialpinismus. Závodně se věnuji atletice.

 adél kalous Adéla Kalousková

instruktorka

Jmenuji se Adéla Kalousková. Je mi 18 let. Studuji na Gymnáziu v České Třebové. Ve volném čase ráda sportuji a závodně tancuji (Disco dance, Modern dance). Mým druhým velkým koníčkem je malování.