šéfka

Markéta Skalická

Jsem absolventkou Univerzity Palackého, obor Marketing a management sportu, díky čemuž mohu naši in-line školičku již třináctým rokem společně s manželem a sestrami úspěšně vést:-).

Zároveň se také ve volných chvílích věnuji výchově velice živých synů, výuce snowboardingu a studiu jógy a zdravého pohybu StudioBart.

administrátorka

Barbora Holubářová

Jsem absoloventkou Univerzity Palackého, obor Učitelství pro 1. stupeň a speciální pedagogika.

Ve školičce učím děti již od prvopočátku, tzn. že příští rok společně oslavíme 13 let 🙂 V zimě učím děti na lyžích a snowboardu a kromě toho se věnuji józe pro děti. Na plný úvazek se nyní věnuji dětem v ZŠ a MŠ Jehnědí.

Aktuálně jsem na mateřské.

freestyle instruktorka šéfka 🙂

Zuzana Strnadová

V in-line školičce jsem už od jejího začátku v roce 2006. Po jejím absolvování mě nejvíc chytnul in-line freestyle, který učím ze všeho nejraději – jedná se o jízdu různými styly a triky mezi kelímky pro pokročilejší bruslaře. Učím už osmým rokem, a nejenže mě to pořád moc baví, ale navíc se každý rok od dětí něco nového přiučím 🙂.

Momentálně studuju bakalářský obor Grafická tvorba a multimédia na Univerzitě v Hradci Králové.

instruktorka šéfka 🙂

Kateřina Junková

Je mi 23 let a v in-line školičce učím osmým rokem.

V roce 2017 jsem dostudovala Gymnázium v Ústí nad Orlicí a nyní se věnuji studiu fyzioterapie na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Ve volném čase kromě bruslení tancuji streetdance, hraju na klavír, pomáhám vést pohybový kroužek pro děti a v zimě učím v lyžařské školce.

manager instruktor Dolní Dobrouč

Tereza Slavíková

Je mi 22 let a studuji francouzštinu s ekonomií Masarykově Univerzitě.

Na léto se vždycky těším, protože můžu trávit čas na inlinech a s dětmi, což mě vážně baví! Učila jsem na paddleboardu a také menší děti street dance.

Ráda jóguju, tančím, bruslím, visím si na závěsném kruhu a kromě toho miluju cizí jazyky a smích. 🙂

instruktorka

Markéta Kučírková

Je mi 23 let a po ukončení studia na Gymnáziu v Ústí nad Orlicí jsem se stala studentkou Lékařské fakulty UK v Hradci Králové. Zkušenosti s prací s dětmi jsem měla možnost získat už dříve jako vedoucí na letních táborech, vedoucí tanečního kroužku v České Třebové nebo třeba doučováním anglického jazyka. Práce s dětmi mě velmi baví. Mezi mé záliby patří řada sportů a týmových her, především volejbal, tanec, bruslení nebo jízda na snowboardu.

instruktorka

Martina Štěpánková

Je mi 20 let a studovala jsem střední školu pedagogickou, obor předškolní a mimoškolní pedagogika v Litomyšli. Velice ráda sportuji. Přes zimu se věnuji především plavaní a lýžování, v lětě pak upřednostňuji kolo, běh a samozřejmě brusle. Mimo jiné taky ráda fotím a zpívám. Práce s dětmi mě velmi baví a už se těším na další sezónu.

instruktorka

Sára Horská

Letos jsem úspěšně zakončila studium gymplu v České Třebové.
Mám ráda jakýkoliv sport (snad kromě běhání).

Celoročně hraji volejbal, který vyplňuje většinu mého volného čau, ale když si najdu nějakou volnou chvíli, ráda nazuji brusle či lyže nebo si jdu zaplavat.

instruktorka

Iva Čečotková

Je mi 18 a letos budu učit třetím rokem v Inline školičce.
Jsem studentka gymplu v České Třebové. Mojí největší zálibou je florbal a v zimě snowboard.

Volný čas ale často také trávím s kamarády a spolužáky.

instruktor

Přéma Fabiánek

Je mi 20 let. Studoval jsem na střední škole zahradnicko-technické obor chovatel cizokrajných zvířat v Litomyšli. Teď budu ve stejném duchu pokračovat také na univerzitě. Mé záliby jsou: horolezení, chov bezobratlých živočichů, freestyle bruslení, snowboarding a mnoho dalších… Od první in-line školičky jsem byl do svých 14 let pravidelným účastníkem.

instruktor

Daniel Seidl

V in-line školičce učím 3. rokem.

Studuji na Střední škole umělecko průmyslové v Ústí nad Orlicí.

Rád sportuji, hraju sportovní bowling a hraji na kytaru.
🙂

instruktor

Adam Bartošek

Je mi 19 let.

Studoval jsem bezpečnostně právní činnost v Moravské Třebové. Věnuji se více než jednomu sportu. Mám rád adrenalin a volnost pohybu.

Freestyle koloběžce jsem se věnoval přes 7 let a rád předám zkušenosti dále.

instruktorka

Adéla Carbová

Je mi 16 let a jsem studentkou Gymnázia Ústí nad Orlicí. Součástí in-line školičky jsem skoro od začátku, nejdřív jako dítě, teď jako instruktor. Ve volném čase ráda sportuji, nejvíce mě baví in-line bruslení, tancování, lyžování a skialpinismus. Závodně se věnuji atletice.

instruktorka

Kristýna Strnadová

Je mi 20 let a studuji tělesnou výchovu a německý jazyk na vysoké škole v Hradci Králové. Mezi mé záliby patří tanec, brusle, motokros a spousty dalších sportů. Práce s dětmi mě velice baví. Dokonce jsem měla tu příležitost vyučovat street dance a mám v plánu se tomu věnovat i nadále.

instruktor

Pavlína Petrová

Je mi 19 let a studovala jsem Gymnázium v Ústí nad Orlicí. Mým velkým koníčkem je atletika, kde rovněž pomáhám s tréninkem malých dětí. Přes léto ráda jezdím na bruslích a na kole. V zimě vyměním kolečkové brusle za lední, chodím plavat či jezdím na lyžích nebo snowboardu.